Saddlebaby

11SaddleBaby është një produkt i patentuar dhe unik që mundëson prindërit të mbajnë fëmijët e tyre në supe pa duar. Ai forcon lidhjen prind-fëmijë duke bërë përvojën në natyrë më të këndshme për të dy. E gjithë kjo në një paketë shumë kompakte dhe të fuqishme, ku femija juaj do ndihet me i sigurte dhe me i gezuar. SaddleBaby zëvendëson metodën tradicionale të mbajtjes së këmbëve të fëmijës suaj me një sistem shumë më të sigurtë dhe praktik që përdor materiale me cilësi të lartë dhe kopsa të rregullueshme për të siguruar fëmijën tuaj. SaddleBaby ju lejon për herë të parë në mënyrë të sigurtë të lironi duart tuaja për të bërë më shumë dhe të përqëndroheni për të kaluar kohë  cilësore me fëmijën tuaj dhe fëmija juaj do të kenaqet!

1

Produkti: saddlebaby.com

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s