NPQPN

Ne cfare ore mendohet te jete momenti me i pershtatshem?

Kur njeriu duhet te niset per qejf…

 

Jutbina pershembull nuk niset dot pa lajmëruar 3-4 dite para. Per qejf …githmonë

Na prishët qejfin perpara se te nisemi  per NPQPN Project.

NPQPN eshte nje projekt qe ka lindur nga nevoja e “qejfliut” për të bërë qejf.

Në shumicën e rasteve nisja për qejf kthehet në hall prandaj edhe po marr shkas të shkruaj  për te gjithë ata njerezit që më është dashur të marrë me vete gjatë mijëra udhëtimeve që kam bërë për qejf.

NPQPN project tashmë i ka arritur me rezultat objektivat e tij pasi tani ne kemi vendosur që pasi u nisem një herë të mos ndalojmë më.

Në këtë mënyrë evitojmë energjinë e madhe fillestare që duhet për tu nisur dhe rrimë gjithmonë në lëvizje, po  dhe ashtu edhe largimi nga monotonia e përditeshme me qëllimin e vetem:  “Për të bërë qef”.

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s