Playmix

Pas shumë e shumë përgatitjesh për Rally Albania 2016

Pas përgatitjeve të vazhdueshme  për Rally Albania 2016 vendosëm të bënim një kthesë të rëndësishme për prototipin tonë.

P1100030

Vendosem mos të prezantohemi me prototipin e përgatitur, por të marrim pjesë me makinën “Playstation team Toyota Land Cruiser PORTOKALLI”

Me makinen portokalli na u desh një punë shumë e madhe dhe ishim të pa përgatitur.megjithë atë përvoja ime e gjatë me makinat Japoneze na e beri të mundur qe ta mblidhnim makinën në shumë pak kohë.

-Riparim total i diferencialit të pasëm.

– Restaurimi i kabinës.

-Sistem i ri Turbocharger.

 

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s