Albania Repair….

After the check that we have done to the toyota Playstation

we distingushed a lot of problems, the main problem was Rear Diff. Turbocharger, a lot of wiring and other…

Dhe rear diff had, two main problems

locking diff out of order & rear housing deformed.

 

Advertisements

One thought on “Albania Repair….

  1. <em>Pingback</em>: Playmix « Florian Voko

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s