Toyota Land Cruiser

 

Për mua ishte pothuajse një lojë,por me Juxhnin dhe Albanon jam i sigurtë që emocioni është shumë i lartë.

…Megjithëse Toyota është një makinë shumë e thjeshtë duhet pasur  parasysh që ky model, jo vetëm që është shumë i modifikuar nga një shtëpi garash Spanjolle ,por ajo që e bën te veshtirë është sepse kjo makinë ka kaluar 10 gara RA (Rally Albania)

Megjithëatë ekipi ynë i përbërë nga 90% Juniors Staff.

Eshtë shumë i entuziazmuar …..

To be continued ….

 

Reklama

2 thoughts on “Toyota Land Cruiser

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s