Oferta NewBorn

oferta denis

Sipas bisedes tek panairi HoReCa, me poshte do te gjeni paketen e SayTaxi te personalizuar posacerisht per ju, e cila perfshin ne nje muaj kalendarik:

  • 1200 km per te shfrytezuar per udhetimet tuaja
  • Supozojme perafersisht 20 km/dite: 20×30=600 km/muaj
  • Sipas perllogaritjes tone, ju mjaftojne qe te shkoni dhe te ktheheni nga puna te DGA cdo dite te javes
  • 600 km/ e tjera mbeten per tu shfrytezuar per transportin e femijeve dhe te bashkeshortes tuaj
  • Supozojme 10 km/dita: 10×30=300 km/muaj
  • 300 km e mbetur do plotesojne hapesirat te tjera qe nuk perfshijne udhetimet e permendura me siper

Kjo oferte eshte ekskluzive new Born dhe ka vleren e 30.000 ALL/muaj

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s