Prezantim i kompanisë AutoYou Albania në panairin e hotelerisë HoReCa.

“Tirana Expo Centre” ka hapur panairin e hotelerisë dhe turizmit HoReCa. Panairi do të zgjasë 4 ditë nga data 3 deri në 6 Mars 2016. Në të do të marrin pjesë shumë kompani që janë të profilizuara në këtë fushë. Kompania jonë do të jetë mes pjesëmarrësve në këtë aktivitet.

Qëllimi i kompanisë tone është që të promovojë sistemin e prenotimit nga recepsioni nëpërmjet aplikacioneve më të fundit të teknologjisë. Gjithashtu do të lidhen kontrata me hotele dhe restorante për instalimin e kullave të karikimit. Nuk duhet harruar që kompania jonë ka si qellim kryesor të sjellë makina elektrike në Shqipëri për shërbime të ndryshme transporti.

Start up TLM horeca (1)

Kompania Autoyou dëshiron që në këtë aktivitet  të marrin pjesë shumë shoferë taksie si dhe janë të mirëpritur çdo kush që është i apasionuar pas zhvillimeve të teknologjisë.

Me poshte gjeni imazhe nga Stenda jone ne panair:

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s