Start-up TIRANA LAST MILE

TIRANA LAST MILE

Te nderuar,

Kompania Autoyou ka filluar implementimin e START-UP TIRANA LAST MILE

 tower charger  EV

Projekt i cili konsiston ne zevendesimin e makinave me nafte ne makina elektrike.

Projekti do te sjelle mundesi komplet te reja per transportin e qytetareve dhe te mallrave.

Makinat e para elektrike per taksistet e pare arrijne ne fillim te muajit Mars.

Ne kemi filluar takimin me bashkepunetoret tane.

Sistemi i transportit me makina elektrike dhe organizimi I sherbimit me aplikacion, ben te mundur

Realizimin e transportit me cmime shume te favorshme (rreth 1euro per 3km). 

Startup TLM

Subjektet qe kryejne aktivitet tregtar brenda kompleksit tuaj, do jene ne gjendje te perdorin sistemin e kuponave / rrugeve fikse / referencave online.

Per me shume informacion rreth ketyre, ju lutem lexoni linqet e meposhtme: 

I’m Telling You, Referrals Are Your New Customer Source

Fixed Rate Zones and Custom Rate Names – Release 0.12.6 

Service types and vehicle classes

Ne mendojme se: organizimi i transportit te qytetareve me cmime te favorshme eshte ne interesin e perbashket.

Do te ishim shumeCharger Tower Startup TLM mirenjohes ne rast
se do te ishte e mundur nje takim me ju, per te diskutuar disa hapa teknike qe lindin pergjate ndertimit te ketij sherbimi.

 

 

Presim komentet tuaja.EV Charging Startup TLM

Me respekt,

Florian Voko

 

Advertisements

3 thoughts on “Start-up TIRANA LAST MILE

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s