Do ndiheshim te nderuar…

I/E nderuar mik/e,
Besoj se tashme ke degjuar  per aplikacionin Saytaxi, me ane te te cilit mund te porosisesh taksi.
Ju lutem instaloni aplikakionin dhe na beni me dije edhe ju komentet tuaja.
U desh me shume se nje vit (mijera ore) qe tekniket tane te mbyllinin fazen perfundimtare te ketij produkti.
Nderkohe, demokratizimi i marredhenies se aplikacionit me taksistet ishte nje sfide me vete.
trajnime saytaxi MBAROI
Shume shpejt do tju njoftojme edhe ne lidhje me zgjidhje te sfidave te tjera qe shfaq transporti ne qytetin e Tiranes.
Ne kemi arritur deri ketu.
Tani na duhet ndihma juaj per te realizuar Tiranen 2030:
perdorimi i aplikacionit i jep mundesine te gjithe taxisteve profesioniste,

 TE PAJISEN ME MAKINA ELEKTRIKE

tempfile_2015-12-10-23-49-13.jpg
Pjesemarrja juaj ne kete inisisative eshte e rendesishme per ta kthyer tiranen ne qytetin me taxi elektrike

Do te ndiheshim shume te vleresuar nga feedback-u juaj.

Me respekt
Saytaxi Albania Team
Advertisements

2 thoughts on “Do ndiheshim te nderuar…

  1. <em>Pingback</em>: Saytaxi Albania | Florian Voko

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s