Falenderim!

Saytaxi Faza e testimit Mbaroi
Të nderuar partnere,
Ne fillim dua t’ju uroj NGA ZEMRA nje Vit te Mbare dhe po e vazhdoj me nje falenderim, pavaresisht se stafi yne nuk do mundet te gjeje kurre fjalet per t’ju falenderuar mjaftueshem!

Per t’ju falenderuar te gjithe ju te rinjve apo baballareve qe besuat ne projektin tone, per te falenderuar te gjithe partneret lokal dhe per te falenderuar te gjithe ata qe besojne ne vizionin e nje shoqerie me te emancipuar.
Dua t’ju njoftoj qe:
Sapo ka mbaruar periudha e trainimeve,kohe 10 mujore.

Mendojme qe kjo ishte nje kohe e mjaftueshme kjo per cdo taksist qe aspiron te jete pjese e ketij projekti te mrekullueshem per te gjithe komunitetin.
Kjo i ka hapur rruge fushates se marketingut, qe do te thote se fillon sherbimi real.

Pra, ka mbaruar faza e provave nga tekniket dhe programatoret e zyres.

app_logo e reeee bina
Përfundimi i periudhës së trainimeve

Duke filluar nga data 30 Janar,

ratingnivelin e cilesise se sherbimit do e vendose vete klienti.
Praktikisht do jete i hapur per pune.
I rekomandoj te 40 kolegeve Taksista te jene pjese aktive e kerkeses se klienteve tane te rinj.

 

TE GJITHE ATA QE KANE PYETJE, me kontaktoni ne ÇDO KOHE…

+355672033591(whatssap)
SKYPE florian.voko

Nderkohe i bej me dije te gjithe partnereve te rinj.

Per çdo paqartesi, apo informacion, te mos hezitojne te na kontaktojne.
Ju do te ndiheni te sherbyer edhe pse mbas aplikacionit jane njerez.
Ne jemi njesoj si aplikacioni, punojme non-stop.
IMG-20160121-WA00366

 • MAKINE E RE …Untitled-1
  eshte diskutuar neper seksionet e trainime por gjithashtu edhe ne takimet personale qe kam pasur me anetaret  taxista me te hershem te sistemit.
  vetikal
 • Adrian Taka
 • Eduart Ferhati
 • Gentian Lapi
 • Mondi Goli

gjithashtu edhe me shume te tjere,
●Kemi program te detajuar per pajisjen me automjete ekologjike te reja per te gjithe taxistet.

●Plan te detajuar per transportin e studenteve, administratave dhe korporatave me staff qe operojne ne terren.

 

 • Marreveshje me universitete
 • Marreveshje me qendra tregtare
 • Marreveshje me portin e Durresit
 • Vend qendrimi falas ne aeroportin “Nene Tereza”.

Hapi i kryesor per te qene pjese e ketij sherbimi eshte shkathtesimi i perdorimit te smartphone-t dhe tabletes.

Dua t’ju bej me dije qe i gjithe trafiku i klienteve do behet me ane te aplikacionit.

Centrali siç e njohim (ka perfunduar se ekzistuari) eshte teknologji e se kaluares.

IMG-20160122-WA0011
Centrali eshte nje lloj sherbimi i cili nuk mund ti pergjigjet më nevojave te qytetareve per sherbimin taxi

IMG-20160121-WA0024

Ne universin e smartphone-ve, bot eshte komplet ndryshe, prandaj i ftoj te gjithe partneret te perfitojne nga lehtesirat e teknologjise

Gjithashtu edhe ne sherbimin taxi te ofruar nga taxiste jashte aparateve smart, merita nuk arrin te shperndahet ne menyre te barabarte.
Ndersa sot keto probleme jane pjese e se shkuares!

400 PERLLOGARITJE PER SEKONDE.
Ky eshte standarti i sherbimit tone.
Kete standart ka per ideal grupi yne.

Sa me shume rritet pjesemarrja aq me shume rritet perfitimi.

rrathet

Advertisements

2 thoughts on “Falenderim!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s