Saytaxi Albania – Aplikacioni

 

Mirë se vini në taksinë e shekullit te 21-it. Në botën e smartphone-ve të marrësh një taxi është mënyra më e shpejtë dhe e sigurtë.

Shkarkoni  programin tonë Saytaxi falas nga apple store ose në android market! Ju do të jeni në gjëndje të merrni informacion në moment për të gjithë shoferët që ndodhen afër teje dhe të zgjidhni atë që dëshironi.

Ju do të shikoni detajet si:

  • sa është distancë e tyre nga ju, emri i tyre  i vërtetë, një fotografi dhe modelin e makinës  ose vlerësimet qe i kanë dhënë klientët e tjerë.
  • Zgjidhni atë që ju pëlqen duke klikuar mbi shoferin që ju shfaqet në ekran dhe të kërkoni leje për udhëtim.
  • Programi ”Saytaxi” ju lokalizon vazhdimisht në mënyre që shoferi të dije saktësisht ku të ju marrë.
  • Pasi shoferi ka pranuar kërkesen tuaj dhe sapo fillon të afrohet, ju mund ta shikoni atë në hartë.

Gjeni programin tonë falas dhe bashkohuni me revolucionin e taksive tani!

Reklama

One thought on “Saytaxi Albania – Aplikacioni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s