Mesazh Aplikuesve

Ne vlerësojmë shumë numrin e madh të aplikimeve për pozicionet e punës dhe mendojmë se është detyrimi ynë për t’ju shkruar këtë mesazh, në mënyrë që t’i kursejmë kohë të dyja palëve.

Kompania punon me projekte të ndryshme: Autoyou, Saytaxi, Tirana Last Mile, Adventure Area etj. Normalisht në botë, projekte të tilla, kanë 60% mundësi për të suksesuar. Këto shanse, në Shqipëri janë 16% -18%. Dhe projekte të mëdha si këto, që ju mund të gjeni këtu, kanë vetëm 4% -7%. Prandaj, ju lutem të keni parasysh që dritarja e suksesit për projektet e mësipërm është shumë e ngushtë.

Ky tekst është i vlefshem për pozicione të lartë pune si: Administrator, menaxher, dizenjues, furnizues dhe partnerë. Do të vlerësohet shumë aplikuesi që do të pranojë ambientin e punës si sfidë. Kandidati duhet të jetë në gjendje të kuptojë funksionalitetin qeverisë aktuale dhe rregulloreve të sektorit privat. Ai duhet të kenë aftësinë të lidhë operacionet dhe punet me njëra-tjetrën, të përgatise dokumentacione për B2B, B2C, C2C. Të jetë i gatshëm të përformojë detyra të ndryshme dhe të jape dhe zgjidhje në përputhje me rregulloren europiane.

Njerëz që japin ide dhe zgjidhje problemeve, jane të mirëpritur.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s