Saytaxi Albania

baner 5
Ne boten e smartphone te marresh nje taxi eshte menyra me e shpejte dhe e sigurte.

Mire se vini ne taksine e shekullit  te 21.
Shkarkoni  programin tone Saytaxi falas nga apple store ose ne android market! Ju do te jeni ne gjendje te merrni informacion ne moment per te gjithe shoferet qe ndodhe n afer teje dhe te zgjidhni ate qe deshironi.
Ju do te shikoni detajet si: sa eshte distance e tyre nga ju, emri i  tyre i vertete, nje fotografi dhe modelin e makines  ose vleresimet qe i kane dhene klientet e tjere.
Zgjidhni ate qe ju pelqen duke klikuar  mbi shoferin qe ju shfaqet ne ekran dhe te kerkoni leje per udhetim. Programi ”Saytaxi” ju lokalizon vazhdimisht ne menyre qe shoferi t’ju lokalizoje lehtesisht.
Pasi shoferi ka pranuar kerkesen tuaj dhe sapo fillon te afrohet, ju mund ta shikoni ate ne harte.

BANER 8
Gjeni programin tone falas dhe bashkohuni me revolucionin e taksive tani!
Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s