Aplikanteve

Takimi i pare ka per qellim  shkembim informacionesh dhe idesh me te vetmin synim: Nese objektivat dhe kerkesat tuaja pershtaten me ato te kompanise.

aplikantet
Ju nuk jeni ketu per t’u gjykuar. Qellimi yne eshte qe te krijojme nje ambjent relaksues dhe komod.

Struktura e ndertimit te CV-se eshte nje nga pikat kryesore. Pershkrimi i pozicioneve te meparshme dhe aktiviteti i institucionit apo kompanise se meparshme jane te rendesishme. Pershkrimi i hobeve dhe preferencave personale, te lidhura ose jo me pozicionin e punes, meren gjithashtu per baze ne vleresimet qe mund te bejne rekrutuesit. Por mbi te gjitha vleresohet ndershmeria dhe inteligjenca. Nje nga hapat qe mund te kerkohet pas takimit te pare eshte edhe nje biografi e shkurter rreth jush.  Ju mund ta dergoni ate ne email, ne rast se ju kerkohet, ose mund te na flisni per kete me fjalet tuaja gjate takimit te fazes se dyte ne rast.  (Ju keni te drejten tuaj te refuzoni dhenjen e informacioneve shtese, megjithese kjo mund te ndikoje ne perzgjedhjen tuaj.) Ju bejme me dije se gjate gjithe seancave te takimeve, qofte gjate fazes se pare, se dyte apo edhe fazes se punes 3-mujore te proves, diskutime, sugjerime, teste ose pyetje qe kane te bejne me shkallen e inteligjences  dhe aftesive profesionale mund te performohen ne cdo kohe. 496854935_270Ne rast se shikohet nje pershtatje, propozojme pozicionin per te cilin keni aplikuar. Pas shqyrtimeve ne fund te fushates, ne rast se keni marre pergjigje negative, do te thote qe dikush tjeter eshte vleresuar me teper per ate pozicion pune dhe ka fituar te drejten e proves. Pavaresisht  vendimit te kompanise tone, ju sigurojme qe te dhenat tuaja jane teresisht konfidenciale. Megjithate mund te perdoren perseri nga kompania per t`ju ofruar pozicione te tjera pune qe do te krijohen me rritjen e funksioneve ose projekteve te kompanise.   Ju faleminderit, Autoyou

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s